DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Na predaj


 
 Mláďatá ponúkam výhradne do dobrých rúk a podmienok!
V prípade pochybností si vyhradzujem právo výberu budúceho majiteľa.

Morčatá odchádzajú od nás v dobrom zdravotnom stave (ošetrené proti vonkajším parazitom a preliečené proti kokcidióze), vo veku 4 týždňov s minimálnou váhou 250g. V prípade záujmu, sú s výpisom predkov. Uprednostňujem osobný odber v Martine, v rámci Martina a Vrútok nie je problém doniesť na vlakovú alebo autobusovú stanicu, prípadne môžem zaobstarať (po dohode) cestu do Žiliny, Lučenca, Prievidze, Piešťan, Nitry, Bratislavy, Košíc... - tieto mestá sú aktuálne len za pomoci tretej osoby (nie je to vždy možné). ...Ale vždy sa dá dáko dohodnúť. Mláďatá môžem doniesť aj na výstavu, ktorej sa zúčastním. Ceny sú závislé od kvality, typu a pôvodu predkov morčiatka, začiatočníkom rád pomôžem a poradím s chovom, pomocou e-mailu. Za úspech mláďat na výstavách a uchovnenie nezodpovedám, je to len môj odhad, dôležitá je hlavne starostlivosť majiteľov. Predajné morčatá hodnotím podľa Slovenského štandardu morčiat

Predbežná rezervácia morčiatka je nezáväzná na 3 dni (prípadne dohodou vo výnimočných prípadoch), po uplynutí tejto lehoty je zviera opäť voľné. Úplná rezervácia  za morča je len vtedy, keď sa vyplatí minimálne polovica zo sumy a druhá časť sa vyplatí pri osobnom odbere. Prípadne plná suma, pokiaľ odber bude inak sporostretkovaný ako osobne. Ak dôjde k zrušeniu rezervácie z vašej strany, zaplatená suma je nevratná. Rezervácia musí byť potvrdená do 10 dní, inak ju automaticky ruším, alebo ak nebolo inak vopred dohodnuté. V prípade, že bude nový majiteľ nútený predať morča z môjho odchovu, vyhradzujem si právo na vykúpenie morčaťa späť (za nákupnú cenu), pokiaľ z akýchkoľvek dôvodov si nebudem schopný morča vziať späť, tak by som aspoň rád vedel kam sa morča dostane. Ja rešpektujem Vaše podmienky, Vy prosím rešpektujte tie moje.

Na e-maily bez podpisu (Vášho mena) neodpovedám! Ďakujem za pochopenie.

 

 Morčatá s priezviskom Micky sa nachádzajú v nasledujúcich krajinách:

 


Beriete si z môjho chovu morča a neviete v čom ho vezmete domov?

Doneste si so sebou krabičku alebo prenosku určenú na prepravu morčiat s podstiekou. Alebo si môžete u mňa zakúpiť vzdušnú prepravku na morčatá (48x32x31cm). Cena je 20€.

     


Máte záujem o morčiatko z môjho chovu?

Určite neváhajte a kontaktujte ma, aby som Vám mohol poskytnúť bližšie informácie a aktuálne fotky predajných morčiat. Na predaj mávam dlhosrsté morčatá plemena Sheltie, Coronet, Texel a Merino a krátkosrsté Hladké a Crested v rôznej farbe.

 Čo by ste mali vedieť?
 
O dlhosrstých morčiatkách:
 
Morčatá plemena Sheltia, Coronet, Texel a Merino majú ako mláďatá krátku srsť, ktorá im vekom rastie, zhruba 2-3 cm mesačne. A bude im rásť po celý ich život.